Školská kuchyňa varí 7 dní v týždni. Stravovací deň začína o 7.30 hod. raňajkami. Medzi tie najobľúbenejšie patrí chlebík vo vajíčku, vianočka s džemom alebo tvarohová nátierka. Počas víkendových dní si starší žiaci sami natierajú chlieb a pečivo. O 9.40 je už pre všetkých pripravená desiata. Vždy je doplnená vhodným nápojom. Obed sa školskej jedálni podáva od 11.30 hod. V tomto čase sú stravníkmi hlavne bývalí zamestnanci školy. Mladší žiaci chodia na obed o 12.30 hod., starší o 13.20 hod. Tety kuchárky varia raz do týždňa múčne jedlo a aspoň jedno jedlo týždenne je zeleninové. Žiaci najviac obľubujú jedlá s kyslou kapustou – segedínsky guláš, koložvársku kapustu či moravského vrabca. Aj pečené buchty a palacinky miznú z tanierov raz-dva. Olovrant býva okolo 16-tej hodiny. O 18.00 hod sa podáva večera.

Pre žiakov s cukrovkou či inými chronickými ochoreniami varia tety kuchárky špeciálne diétne jedlá.

jedalen