2. účelové cvičenie
V rámci účelového cvičenia, dňa 22.06.2026, do našej školy zavítali záchranári s ich sanitkou. Bolo to úžasné vidieť sanitku tak zblízka a dozvedieť sa veľa zaujímavostí o ich práci. Záchranári nám ukázali, ako sa správne starať o zraneného, ako obviazať ranu alebo čo všetko potrebujú pre svoju prácu, aby dokázali zachrániť život. Žiaci si na vlastnej koži vyskúšali, aké dôležité je vedieť poskytnúť prvú pomoc.
Ďakujem Záchrannej službe Košice za ich návštevu a čas!
Turistika
Deti z internátu, ale aj členovia turistického krúžku trávili sobotu v prekrásnej prírode Slovenského raja. Tentoraz sa vybrali na Tomašovský výhľad.





MDD 2026
9.6. 2026 popoludní sme oslávili Medzinárodný deň detí. Program nám spríjemnil ujo Ľubo a okrem zábavy si deti užívali tetovanie a pochutili si aj na zmrzline, klobáskach a ďalšom občerstvení.



Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru!


