26.3.2024: spojené triedy 1.K + 2.K učí sa podľa 1.K
14.3.2024:korčuľovanie
2.B – Mlynárová
7.C – Labudová
8.A - Kočiš
13.3.2024:
plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová
12.3.2024:
plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová
11.3.2024:
plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová
8.3.2024:
plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová
7.3.2024:
plavecký výcvik – 6.A - Kočiš, Labudová
korčuľovanie – 1.A – Zemčáková
2.A – Dredanová
4.A – Hrošárová
4.3.2024:spojené triedy:
3.C+4.C – učí sa podľa 3.C
23.2.2024:spojené triedy:
5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C
3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C
22.2.2024:spojené triedy:
5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C
3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C
korčuľovanie:
2.A – Dredanová ( Zavacká )
2.B – Mlynárová ( Zavacká )
4.A – Hrošárová
6.A – Kočiš
7.A - Labudová
21.2.2024:spojené triedy:
5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C
3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C
20.2.2024:spojené triedy:
5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C
3.C+4.C4.B – učí sa podľa 3.C
1.K+2.K – učí sa podľa 2.K
19.2.2024:
spojené triedy 5.C+4.C4.A - učí sa podľa 5.C
3.C+4.C4.B - učí sa podľa 3.C
16.2.2024:
spojené triedy 5.C+4.C - učí sa podľa 5.C počas 1. – 4. hodiny, 4.C končí 4. hodinou, 5.C pokračuje 5. hodinou
15.2.2024:
spojené triedy 4.C + 5.C učí sa podľa 5.C
korčuľovanie 1.A
14.2.2024: spojené triedy 4.C + 5.C učí sa podľa 5.C
13.2.2024: spojené triedy 5.C+4.C učí sa podľa 5.C
8.2.2024:korčuľovanie
2.A – Kočiš
5.C - Labudová
2.2.2024: spojené triedy 3.C+4.C – učí sa podľa 3.C
5.C+7.C – učí sa podľa 7.C
1.2.2024: korčuľovanie
1.A - Zemčáková
4.A - Hrošárová
7.A - Kočiš
31.1.2024:
Spojené triedy: 2.A + 2.B učí sa podľa 2.B od 1. – 3. hod.
29.1.2024: Spojené triedy 3.C+4.C učí sa podľa 3.C
5.C+7.C učí sa podľa 5.C od 1.-5.hod
26.1.2024: Spojené triedy 3.C+4.C
25.1.2024:
Spojené triedy: 3.C + 4.C
korčuľovanie : 7.C – Labudová
11.1.2024: korčuľovanie
2.A – Dredanová
5.A – Labudová
6.A – Kočiš
22.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K
5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C
8.A+ 9.A – učí sa podľa 9.A
21.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K
5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C
7.A+ 9.A – učí sa podľa 7.A
20.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K
5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C
7.A + 8.A+ 9.A – učí sa podľa 9.A od 3. – 6. hod.
19.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K
5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C
2.A + 3.A – učí sa podľa 2.A
18.12.2023: Spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K
5.C + 7.C – učí sa podľa 7.C
8.A + 9.A – učí sa podľa 9.A
15.12.2023: Nebojte sa informačnej bezpečnosti – beseda v aule
- hod. – 5.A, 6.A, 7.A
3.hod. – 8.A, 9.A
14.12.2023: spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 1.K
Korčuľovanie: 9.A – Kočiš
4.A - Hrošárová
12.12.2023: spojené triedy: 4.C + 5.C – učí sa podľa 5.C
11.12.2023: spojené triedy 2.A + 3.C – učí sa podľa 3.C
4.C + 5.C – učí sa podľa 5.C
24.11.2023: spojené triedy 1.K + 2.K – učí sa podľa 2.K
23.11.2023: korčuľovanie
7.C – Labudová
4.A – Hrošárová
1.A - Zemčáková
21.11.2023: Divadelné predstavenie :
1.A ( Zemčáková), 2.A ( Dredanová), 2.B (Mlynárová), 3.A (Mogrovičová), 4.A (Hrošárová), ŠMŠ (Petríková), 5.A +4.C (Orlovská), 3.C (Hlavajová), 5.C (Foltinská), 6.C (Halásová), 7.C (Schneider)
9.11.2023: korčuľovanie
1.A – Zemčáková
5.A – Labudová
6.A – Kočiš
2.B - Mlynárová
8.11.2023: plávanie
4.A - Hrošárová
5.A - Labudová
2.11.2023: korčuľovanie
2.A – Dredanová, 4.A – Hrošárová, 8.A – Kočiš, 9.A – Labudová
Žiaci, ktorí sa nezúčastnia korčuľovania: Bendík (2.A), Tulej (4.A), Kováčová (9.A), Bilá (8.A) sa zhromaždia v 2.A. Dozor v 2.A má počas 4. hodiny – Džubáková, počas 5. hodiny - Krajňáková
25.10.2023:
Spojené triedy: 6.C + 4.A počas 1. hodiny
6.C + 1.A počas 2. hodiny
6.C + Jucha, Barabas, Haas počas 3. a 4. hodiny
9.10.2023: p. Zavacká supl. rozvrh p. Halásovej
5.10.2023: 7.A na 4. - 5. hod. korčuľovanie s p. uč. Kočišom
7.C + 5.A - počas 2. a 3. hod. v Múzeu ŠŠ pod dozorom Schneider, Majerská ( 1 NV)
19.6.2023 Spojené triedy: 1.A + 2.A - učí sa podľa 2.A
3.C + 5.C - učí sa podľa 5.C
Rišová 5 Mlynárová M
6 Majerská NV
8.6.2023 Spojené triedy 1.P + 1.A
24.5.2023 Spojené triedy: 1.A +2.E, 2.C+1.D
19.5.2023 Spojené triedy: 8.A + 9.A - učí sa podľa 8.A
14. 12. 2022 - Vianočný zázrak - vystúpenie v Žakovciach
Spojené triedy: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B, počas 3. - 6. hodiny 6. A + 7. A a 8. A + 9. A.
Spojené triedy 13. 12. 2022: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B počas 1. - 5. hodiny
Spojené triedy 12. 12. 2022: 1. A + 1. B - učí sa podľa 1. B počas 1. - 5. hodiny
Zemčáková 3. hod. SJL v 1. P - Hlavajová (spojiť s 1. A)
4. hod. VYV v 1. P - Hlavajová
5. hod. TSV v 1. A - do internátu
26. 10. 2022 - Filmové premietanie dokumentu "Duša" v Košiciach pre žiakov 6. - 9. ročníka ZŠ, 7. C a 4. C
3. vyuč. hodina - aula, vyhodnotenie aktivity "Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice"
4. vyuč. hodina - workshop pre vybraných žiakov so ZP - "Zdravý úsmev"
21. 10. 2022 - exkurzia do Solivaru v Prešove pre žiakov 6. A, 7. A, 8. A a 9. a triedy
19. 10. 2022 - počas 1. - 2. hodiny beseda v aule pre žiakov 7. A, 8. A, 1. K
19. 10. 2022 - divadelné predstavenie Perníková chalúpka pre žiakov príp. - 5. ročníka ZŠ a žiakov ŠZŠ
17. 10. 2022 - Beseda s O. Rosíkom v SKN počas 6. vyuč. hodiny
7. A - Szitáriová, 8. A - Zalčíková, Kamenická, 9. A - Fedáková
23. 9. 2022 - Príbeh hudby Košice - žiaci 5. - 9. ročníka ZŠ + vybraní žiaci z 1. K (7,50 - 13,30)
Žiaci 1. stupňa ZŠ, 3. C + 2. C - spojení (Džubáková)
Európsky deň jazykov - 22. 9. 2022 počas 3. - 4. vyuč. hodiny
5. A - MAČ, MAJ, 6. A - JAK, HAL, 7. A - PAV, JAK, 8. A - ZAL, IĽA, 9. A - MOT, MOT
Žiakov 1. stupňa ZŠ a 2. C + 3. C spojí ped. asistentka Džubáková.