Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do projektu Záložka do knihy spája. Tentoraz sa našou partnerskou školou stala Spojená škola v Piešťanoch. Záložky sme vyrábali na tému "Môj literárny príbeh čaká na Tvoje prečítanie."

Mladší žiaci našej školy sa pri výrobe záložiek inšpirovali rozprávkami a príbehmi slovenských a českých autorov. Hotové záložky sme partnerskej škole zaslali 20.10.2022. K záložkám sme pribalili naše zvukové a čiernotlačové časopisy.

Koncom októbra sme dostali balíček so záložkami partnerskej školy. Na spoločnom stretnutí v aule školy sme pripomenuli význam čítania kníh a upozornili na možnosť vypožičať si knihy v školskej knižnici. Deti si na výmenu mohli vybrať záložku, ktorá sa im páčila.