Hlavná obsah

Upozorňujúca správa

Mikuláš do našej školy v tomto roku nezavítal, pretože škola bola zatvorená pre opravu kotolne. Ani sme sa nenazdali a december, ba aj kalendárny rok sa chýli ku koncu. Na prekvapenia sme však nezabudli ani tento rok.

A práve tento posledný týždeň pred Vianocami bol pre nás všetkých plný očakávania. 

V utorok na prvej hodine všetci žiaci školy dostali oneskorené mikulášske balíčky a dobrú náladu nám urobil Martin Krausz, spevák a bývalý finalista súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Zaspieval nám piesne zo svojej tvorby a vianočné hity, ktorými nás vianočne naladil a rozveselil.

Popoludní medzi nás zavítali "anjeli" a  "Anjelské Vianoce" mohli začať. 

Zástupcovia firmy Business Lease z Bratislavy si opäť pre nás pripravili množstvo prekvapení...a my sme poďakovali tiež.